אודות

פעילות גופנית, לטעמנו, הינה חלק משגרת החיים, מהנה, יעילה, מתגמלת – אמצעי לאורח חיים בריא. בין אם מדובר בריצה או באימון פונקציונלי, אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לדרך, לשפר את אורח החיים ולהגשים תוך כדי מטרות אישיות.

uMove הוקמה בשנת 2013 על ידי אורי ארזי, הייטקיסט, בהשכלתו מהנדס תעשיה וניהול ובעל תואר שני במנהל עסקים, מאמן כושר וריצה ורץ למרחקים ארוכים, שהחליט להפוך תחביב למקצוע תוך קבלת הכלים המקצועיים מהטובים והמובילים בתחום.

הקבוצה הראשונה הגיעה מחברת ההיי טק בה עבד אורי, כשהציע לכמה חברים להצטרף אליו לאימון כושר בחוץ אחרי שעות העבודה. לרובם היתה זו התנסות ראשונה עם תחום אימון הפונקציונלי. מתאמנים חדשים מהחברה הצטרפו לקבוצה כשהם נהנים מהזדמנות להזיז ולחזק את גופם לאחר ישיבה ממושכת תוך העלאת המודעות התנועתית. הקבוצה שנתגבשה לה ממשיכה להתאמן עם אורי כיום כשחבריה מאמצים את גישת האימון הפונקציונלי.

את לימודיו בתחום הספורט רכש בקמפוס שיאים, אוניברסיטת תל אביב, סיים בהצטיינות קורס מדריכי כושר [בהדרכתם של ד"ר איתי זיו ונדב בקר], וכן קורס מדריכים לאימון פונקציונלי [בהדרכתם של נדב בקר ופיליפ גלפרט] וקורס מאמנים לריצות ארוכות [בהדרכתם של אבי דה פילוסוף וחווה גרו]. כמו כן סיים קורס מדריכי קטלבלס [בהדרכתו של עידן ודרריו, סנאצ' – בית הספר לאימון פונקציונלי]. בנוסף עבר השתלמויות שונות וסדנאות באימון פונקציונלי.

כיום, uMove מציעה קבוצות אימון שונות ואימונים אישיים. מעבר לקבוצות אימון פונקציונלי נטו, תוכלו למצוא כאן גם קבוצות ריצה ואימוני כושר משלימים לרצים, קבוצות למתחילים וקבוצות למתקדמים כשהגישה הפונקציונלית משמשת כמכנה המשותף לכולן.

about

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות